Площі основ зрізаного конуса дорівнюють 4 і 16. Через середину висоти зрізаного конуса проведено

пощину, яка паралельна основам. знайдіть площу перерізу зрізаного конуса цією площиною.

Ответы на вопрос

Отвечает Жмура Свєта.
S1=πR1²=4⇒R1=2/√π
S2=πR2²=16⇒R2=4/√π
Sсеч=πR²
R=(R1+R2)/2=(2/√π+4/√π):2=6/2√π=3/√π
Sсеч=π*9/π=9