Решите пожалуйста (х+1)(х+2)-(4х-3)(х+5)=х(х-9)


Ответы на вопрос

Отвечает Петухов Миша.
(х+1)(х+2)-(4х-3)(х+5)=х(х-9)
²+2х+х+2)-(4х²-20-3х²-15)=х(х-9)
х(х+2+1+2)-х(4х-20-3х-15)=х(х-9)
Далі відкриваємо душки і скорочуємо подібні цифри та розвязуємо як звичайне рівнняня