Дано арифметична прогресія а1=8,5; d=0,3; аn=10,9; Знайти на якому місці стоїть n


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анастасия.
An=a1+d(n-1)
10,9=8,5+0,3(n-1)
8,5-10,9+0,3n-0,3=0
8,5-10,9+0,3n-0,3=0
0,3n-2,7=0
0,3n=2,7
n=2,7:0,3
n=9