Із містечка вийшов турист зі швидкістю 4 км\год. Через 1годину слідом за ним виїхав велосипедист зі

швидкістю, більшою в 2 рази.За скільки годин велосипедист наздожене туриста?Будь-ласка напишіть розв'язок.

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Матвей.
Vтур. = 4 км \ год
Vвел. = 2 * Vтур = 2 * 4 км \ рік = 8 км \ год
tтур.=x+1
tвел.=x
Через 2 години (як він виїхав) турист пройде 8 км
Через 1 годину (як він виїхав) велосипедист проїде теж 8 км
x=1 год.
Значить через 1 годину (після того як виїхав велосепедіс) він наздожене туриста.