219. Підприємець повинен повернути інвесторові 40700 грн, через 3 місяці, узявши позику з

відсотковою ставкою у 7%. Чому дорівнює позика пiдприемця?

Ответы на вопрос

Отвечает Варламов Альфред.

Ответ:

Объяснение:

F = P * (1 + r * t/T)

F – нарощена сума

P – вкладена сума

r – проста процентна ставка

t- тривалість фінансової операції в місяцях

T- кількість місяців

r = 7% = 0,07

F = 40700 * (1 + 0,07 * 3/12) = 41412,25 грн. дорівнює позика пiдприемця