Lg100√10 решите с объяснениями


Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Данил.

Объяснение:

Потужнiсть знаходиться за формулою P = I^2 * R, де I - це сила струму; R - сопротивление. Звiдци знаходимо опiр:

R = P/I^2 = 600 Вт/9 А^2 = 66,6 Ом

Роботу сили струму знаходимо за формулою A = I^2 * R * t = 9 А^2 * 66,6 Ом * 300 с = 179 820 Дж