Будь-ласка допоможіть з завданням на алгебру

1)(a+b)(c-d)2)(x-6)(x-4)3)(a-3)(a+7)4)(a-2)(a-1)-a(a+1)5)(b-5)(b+10)+(b+6)(b-8)6)(2c+3)(3c+2)-(2c+7)(2c-7)​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрин Кирилл.

Ответ:

1. ac-ad+bc-bd

2.x²-10x+24

3.a²+ 4а-21

4.-4a+2

5.2b²+3b-98

6.2c²+13c+55

Отвечает Манарбеккызы Аиым.

Ответ:

Звідси будемо користуватися формулою розкладу квадратного бінома (a+b)(a-b) = a^2 - b^2.

(a+b)(c-d) = a(c-d) + b(c-d) = ac - ad + bc - bd

(x-6)(x-4) = x^2 - 4x - 6x + 24 = x^2 - 10x + 24

(a-3)(a+7) = a^2 + 7a - 3a - 21 = a^2 + 4a - 21

(a-2)(a-1) - a(a+1) = a^2 - a - 2a + 2 - a^2 - a = -3a + 2 - a^2

(b-5)(b+10) + (b+6)(b-8) = b^2 - 8b - 5b + 50 + b^2 - 8b + 6b - 48 = b^2 - 8b - 5b + 50 + b^2 - 8b + 6b - 48 = 2b^2 - 11b + 2

(2c+3)(3c+2) - (2c+7)(2c-7) = 6c^2 + 4c + 9c + 6 - (4c^2 - 49) = 6c^2 + 13c + 6 - 4c^2 + 49 = 2c^2 + 13c + 6 + 49 = 2c^2 + 13c + 55

Це розклади заданих виразів.

Объяснение: