ДАЮ 50 БАЛОВ‼️На сувенірному базарчику пропонують до продажу 6 вишиванок з лляної тканини і 4 - з

бавовняної. Покупець запропонував продавчині запакувати йому будь-які три з них. Яка ймовірність того, що у пакунку виявиться 2 лляних вишиванки й 1 бавовняна? будь ласка с поясненням​

Ответы на вопрос

Отвечает Корепин Артём.

Ответ:

Загальна кількість можливих варіантів вибрати 3 вишиванки з 10:

C₃¹⁰ = 10! / (3! * 7!) = 120

Кількість способів вибрати 2 лляні вишиванки і 1 бавовняну:

C₂⁶ * C₁⁴ = (6! / (2! * 4!)) * 4 = 90

Тоді ймовірність вибрати 2 лляні вишиванки і 1 бавовняну:

P = 90/120 = 0.75 або 75%

Отже, ймовірність того, що у пакунку буде 2 лляні вишиванки і 1 бавовняна - 0.75 або 75%.