Відкрийте дужки будь ласка!!!!8(a+5b-3c)​


Ответы на вопрос

Отвечает Зубцова Анастасия.
Відкрийте дужки у виразі 8(a+5b-3c):

8(a+5b-3c) = 8 * a + 8 * 5b - 8 * 3c = 8a + 40b - 24c