Розв’яжи задачу, склавши рівняння: На трьох полицях знаходиться 100 книг. На першій полиці в два

рази більше книг, ніж на другий, а на третій - на 5 книг менше, ніж на першій. Скільки книг на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Альбина.

х+2х+(х-5)=100;4х-5=100; 4х=100+5;х=105÷4;х=26,25 на 1 полиці; 26,25×2=52,5книги на2 полиці ; 26,25-5=22,25на 3 полиці; перевірка26,25+52,5+22,25=100 книгу одну не можна розділити на3 частини тому на першій полиці 26,книг,на другій 53книги,на третій 21