Запишіть геометричну прогресію з шести членів, у якої четвертий член дорівнює 80, а знаменник

дорівнює -4. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Артём.

Объяснение:

b_4=80\ \ \ \ \ q=-4\\b_4=b_1*q^3=80\\b_1*(-4)^3=80\\b_1=\frac{80}{-64}=-1,25.\\ b_2=b_1q=-1,25*(-4)=5.\\b_3=b_2q=5*(-4)=-20.\\b_4=b_3q=-20*(-4)=80.\\b_5=b_4q=80*(-4)=-320.\\b_6=b_5q=-320*(-4)=1280.

Ответ: -1,25; 5; -20; 80; -320; 1280.