Принадлежит ли графику уравнения -2x-5y=7,5 точка А (2,5;2,5)


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьев Максим.

Відповідь:

Ні

Пояснення:

Щоб дізнатися чи точка А  належить графіку рівняння потрібно її координати підставити у вихідне рівняння -2x-5y=7,5:

-2*2,5-5*2,5=-5-12,5=-17,5\\-17,5\neq 7,5

Отже, точка А  не  належить графіку рівняння -2x-5y=7,5.