Яка ймовірність того , що при киданні грального кубика випаде число кратне 3?

А-0Б-½В-⅓Г-1Поможіть будь-ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Микешин Ваня.

Відповідь:

\frac{2}{6}=\frac{1}{3}

відповідь \frac{1}{3}

Пояснення:

числа кратні 3 тільки два 3 і 6 , а взагалі чисел 6 то виходить що із 6 може бути тільки 2 варіанти . а далі тільки скорочуєм