Тіло рухається прямолінійно зі швидкістю (м/с). Знайти шлях, пройдений тілом від початку руху до

його зупинки. А) 18 м; Б) 54 м; В) 72 м; Г) 20 м. Надо решение!

Ответы на вопрос

Отвечает Гусейнов Рома.

v(t) = 6 - t

а = -1 м/с^2 - тело тормозит

V0 = 6 м/с

Найдём время остановки

0 = 6 - t

t = 6 c

Тогда по формуле фрд

S(t) = V_{0}t + \frac{at^{2}}{2}

S = 6*6 + ((-1)*6^2)/2 = 36 - 36/2 = 36 - 18 = 18 м

Ответ: а)