Довжина прямокутного трикутника на 3 см бильша за ширину. Його площа S=54 У степени 2 см. Знайти:

периметр.

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Виолетта.

Довжина прямокутника на 3 см більша за ширину. Його площа

S =54   см². Знайти: периметр.

Ответ:

9 см і 6 см.

Объяснение:

Довжина х см, ширина х-3 см.

х(х-3)=54

х²-3х-54=0

За теоремою Вієта х=-6 (не підходить)  х=9

Довжина 9 см, ширина 9-3=6 см.