У геометричній прогресії (bn) b4= -12; b7=324.Знайдіть знаменник геометричної прогресії.


Ответы на вопрос

Отвечает Курманалиева Миюка.

Ответ:

Объяснение:

b4 = -12  b7 = 324

q -

Знайдемо займенник геометричної прогресії

b4 = b1 * q^3= - 12

b7 = b1 * q^6= 324

-12 * q^3 = 324

q^3 = 324 : (- 12)

q^3 = - 27

q  = - 3