Знайдіть суму перших десяти членів арифметичної прогресії, якщо a1 = 6; a10 = -16 (Даю 30 балів)


Ответы на вопрос

Отвечает Цыпышев Игорь.

Ответ:

Объяснение:

a1 = 6; a10 = -16

S10 = ((a1 + an)/2)) * n = (( 6 - 16/2))* 10 = - 5 * 10 = - 50