Із слова ІСПИТ випадково обирають одну букву. Яка ймовірність того, що вона буде: а) голосною; б)

приголосною ?

Ответы на вопрос

Отвечает Косьяненко Дарья.

Ответ:

а) ймовірність того, що буква буде голосною:

і, и - голосні у слові ІСПИТ, їх 2.

Всього букв у слові - 5.

Р=m/n=2/5=0,4

б)ймовірність того, що буква буде приголосною:

Всього букв - 5.

Приголосних букв - 3(с,п,т)

Р=m/n=3/5=0,6