Серед наведених функцiй укажiть непарну: A y = x * sin x Б y = x ^ 2 - sin x y = x ^ 2 - cos x y

= xcosx

Ответы на вопрос

Отвечает Гусев Степан.

Відповідь:

Пояснення:


Отвечает Мишанова Арина.

Відповідь:

Г) y = xcosx

Пояснення:

Умова непарної функції f(-x)=-f(x) .

Перевіряємо

1)\\(-x)*sin(-x)=-x*sinx\\-x*(-sinx)=-x*sinx\\x*sinx\neq -x*sinx

А не підходить

2)\\(-x)^2-sin(-x)=-(x^2-sinx)\\x^2+sinx\neq -x^2+sinx

Б не підходить

3)\\(-x)^2-cos(-x)=-(x^2-cosx)\\x^2-cosx\neq -x^2+cosx

B не підходить

4)\\-x*cos(-x)=-(x*cosx)\\-x*cosx=-xcosx

У випадку Г співпало, отже Г підходить