. Спростіть вираз (a+1)(a-1)(a² +1)-(9+a²)2 і знайдіть його значення при а = a=3. 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Объяснение:

(a²-1)(a² +1)-(9+a²)2

(a⁴-1)(9+a²)2

(2a⁴-2)(9+a²)

18a⁴+2a⁶-18-2a²

2a⁶+18a⁴-2a²-18

При 3:

2×3⁶+18×81-2×9-18 = 2×3⁶+1458-18-18= 2×729+1422= 1458+1422= 2880

При 2:

2⁷+18×6-2³-18= 128+288-8-18= 390

Не зрозуміло за умовою в останньому реченні чому дорівнює а, тому останнє при 3.2: