Знайдіть суму восьми перших членів арифметичної прогресії: -23; -20; ...


Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Елизавета.

-23;-20;...

d=a_2-a_1=-20-(-23)=-20+23=3

a_8=a_1+d(8-1)=a_1+7d=-23+3*7=-2

S_8=\frac{a_1+a_8}{2}*8=\frac{-23+(-2)}{2}*8=(-23-2)*4=-25*4=-100

Відповідь: -100

Отвечает Фурсенко Артём.
Відповідь на фото ))))))))))))))