ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!! Помогите пожалуйста Зошит і ручка разом коштують 37 грн, причому ручка на 7 грн

дорожча за зошит. Скільки коштує ручка і скільки зошит?1. Складіть математичну модель до даної задачі за допомогою системи рівнянь.2.Розв'яжіть задачу, склавши рівняння з однією змінною.

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Максим.

Пояснення:

Нехай ручка коштує х грн, а зошит коштує у грн.      ⇒

\displaystyle  \\+\left \{ {{x+y=37} \atop {x-y=7}} \right. \ \ \ \ \ \ 2x=44\ |:2\ \ \ \ \ \ \ x=22 \ \ \ \ \ \ \Rightarrow\\\\22+y=37\\\\y=15.\ \ \ \ \ \ \Rightarrow

Відповідь: ручка коштує 22 гривні, а зошит коштує 15 гривень.