Сума двох чисел дорівнює 134, а їх різниця 12. Знайти ці числа. Терміново!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Кира.

Объяснение:

Позначимо числа як x та y. За умовою задачі, маємо таку систему рівнянь:

x + y = 134 (1)

x - y = 12 (2)

Додавши рівняння (1) та (2), отримаємо:

2x = 146

x = 73

Підставимо значення x у рівняння (1):

73 + y = 134

y = 134 - 73 = 61

Отже, перше число дорівнює 73, а друге - 61.

Отметьте пожалуйста как лучший ответ

Отвечает Атавин Коля.

Ответ:

Нехай числа, які потрібно знайти, позначені як x та y.

За умовою задачі:

x + y = 134

x - y = 12

Розв'язуємо систему рівнянь (1) і (2), щоб знайти значення x та y.

Додавши рівняння (1) і (2) отримаємо:

2x = 146

x = 73

Підставляємо знайдене значення x у рівняння (1):

73 + y = 134

y = 61

Отже, перше число дорівнює 73, а друге число дорівнює 61.