ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!! -2x+5y=14\\ x + 2y =-6? На яке число треба помножити обидві частини

другого рівняння системи, щоб дістати у рівняннях протилежні коефіцієнти при змінній х

Ответы на вопрос

Отвечает Чижик Марічка.

Відповідь:

на(-2)

Пояснення:

\left \{ {{-2x+5y=14} \atop {x+2y=-6}} \right.\left \{ {{-2x+5y=14} \atop {2x+4y=-12}} \right.