Марійка опитала 100 своїх друзів, щоб дізнатись хто має домашніх улюбленців. Результати показали,

що котів мають 15 учень (ів), любителів собак - 33, а у 12 опитаних живуть папуги. Який відсоток друзів Марійки мають домашніх улюбленців? ДАМ 100 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Родина Алина.

Ответ:Загальна кількість друзів Марійки - 100 осіб.

Кількість друзів Марійки, які мають котів - 15.

Кількість друзів Марійки, які мають собак - 33.

Кількість друзів Марійки, які мають папуг - 12.

Отже, загальна кількість друзів Марійки, які мають домашніх улюбленців, дорівнює 15 + 33 + 12 = 60.

Тоді відсоток друзів Марійки, які мають домашніх улюбленців, дорівнює (60/100) * 100% = 60%.

Отже, 60% друзів Марійки мають домашніх улюбленців.

Пошаговое объяснение:

Надеюсь помог

Отвечает Ерещенко Ярослав.
Усього друзів, які мають домашніх улюбленців: 15 + 33 + 12 = 60
Відсоток друзів Марійки, які мають домашніх улюбленців: (60/100) * 100% = 60%.
Відповідь: 60%