Знайдіть значення "х", для яких значення виразу 7 - 2(х + 3) на 9 більше від значення виразу "-

6х". Ребята, очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Пищальникова Яна.

\displaystyle\bf\\7-2(x+3)-(-6x)=9\\\\7-2x-6+6x=9\\\\-2x+6x=9-7+6\\\\4x=8\\\\x=8:4=2\\\\\boxed{x=2}