Знайдіть множину значень функції 1) f(x) = x2; 4) f(x) = √x; 2) f(x) = x2 – 3; 5) f(x) = √x - 2;

3) f(x) = x2 + 4; 6) f(x) = √x + 3. -

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьев Денис.

1) Множина значень функції f(x) = x2 складається з невід'ємних чисел (0, +∞).

2) Множина значень функції f(x) = x2 – 3 складається з усіх дійсних чисел, що менші за -3 або більші за -3.

3) Множина значень функції f(x) = x2 + 4 складається з усіх дійсних чисел, що більші за або дорівнюють 4.

4) Множина значень функції f(x) = √x складається з невід'ємних чисел (0, +∞).

5) Множина значень функції f(x) = √x - 2 складається з усіх дійсних чисел, що більші за 2 або дорівнюють 2.

6) Множина значень функції f(x) = √x + 3 складається з усіх дійсних чисел, що більші за або дорівнюють 3.