Діаметр кола дорівнює 7 см, Чому дорівнює радіус кола?


Ответы на вопрос

Отвечает Заблодская Алина.

Ответ:

Радіус кола дорівнює половині діаметра. Таким чином, щоб знайти радіус кола, потрібно діаметр кола поділити на 2:7 см (діаметр кола) / 2 = 3,5 смОтже, радіус кола дорівнює 3,5 см.

Объяснение:

Отже, радіус кола дорівнює 3,5 см

Отвечает Богатырёв Матвей.

Ответ:

3,5 см

Объяснение:

Відомо, що діаметр дорівнює двом радіусам:

d=2r

Тоді, радіус дорівнює половині діаметра:

r=d/2=7/2=3,5 см