Розвяжіть рівнняння 2x⁶-128x⁴=0; x²-8x=0 ДАЮ 40 БАЛОВ​ и


Ответы на вопрос

Отвечает Ютубов Ильяс.

Розв'язуємо одне рівняння за разом:

2x⁶ - 128x⁴ = 0

Розкладаємо спільний множник: 2x⁴(x² - 64) = 0

Отримуємо два рівняння:

2x⁴ = 0 або x² - 64 = 0

Розв'язуємо їх:

2x⁴ = 0 ⇒ x = 0

x² - 64 = 0 ⇒ x = ±8

Отже, розв'язками рівняння 2x⁶ - 128x⁴ = 0 є x₁ = 0, x₂ = 8, x₃ = -8.

x² - 8x = 0

Розкладаємо спільний множник: x(x - 8) = 0

Отримуємо два рівняння:

x = 0 або x - 8 = 0

Розв'язуємо їх:

x = 0 або x = 8

Отже, розв'язками рівняння x² - 8x = 0 є x₁ = 0, x₂ = 8.

Отже, розв'язками системи рівнянь є x₁ = 0, x₂ = 8, x₃ = -8.