При якому значені змінної z значення виразів 5z+1 і 9(2z+3) рівні між собою


Ответы на вопрос

Отвечает Рязанцева Рада.

Ответ:

-2

Объяснение:

5z+1=9(2z+3)

5z+1=18z+27

5z-18z=27-1

-13z=26

z=-2