Доведіть тотожність(9х⁶-4х3)-(х³-9)-(8х⁶-5х³)=х⁶+9​


Ответы на вопрос

Отвечает Заводчиков Алексей.

Відповідь:

Хай є вираз (9х⁶-4х3)-(х³-9)-(8х⁶-5х³) = х⁶+9​. Треба довести його тотожність.

Права частина виразу: (9х⁶-4х3)-(х³-9)-(8х⁶-5х³) = 9х⁶-4х^3-х³+9-8х⁶+5х³ = х⁶ - 5х³ + 5х³ + 9 = х⁶ + 9

х⁶ + 9 = х⁶ + 9

Дві частини виразу рівні, а отже, рівність є правильною при будь-яких значеннях х.

Тотожність доведено.

Отвечает Динкова Виолетта.

Ответ:

Объяснение:

(9х⁶-4х³)-(х³-9)-(8х⁶-5х³)=х⁶+9​

9x⁶-4x³-x³+9-8x⁶+5x³=9x⁶-8x⁶-4x³-x³+5x³+9=x⁶+9