(2 бали). Доведіть, що вираз х² - 12x + 37 набуває лише додатних значень при всіх значеннях

змінної х. Якого найменшо- го значення набуває цей вираз і при якому значенні х?

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Николай.

x^{2}-12x+37=x^{2}-2*x*6+6^2+1=(x-6)^{2}+1

Цей вираз є сумою квадрата деякого числа і одиниці, а значить він є додатній для всіх заченнях змінної x.

Мінімальне значення цього виразу досягається при x=6: (6-6)^2+1=0+1=1