40 БАЛЛОВ! ПРОШУ, УМОЛЯЮ, ПРОШУ, УМОЛЯЮ,ПОМОГИТЕ!!!!!!!!СРОЧНО СЕГОДНЯ НАДО, УМОЛЯЮ,

УМОЛЯЮ,УМОЛЯЮ,УМОЛЯЮ! Виконайте дії 1.) (2√3 - 3√5) · √3 + 4√15= 2.) (√13 - 4)·(√13+4)= 3.) (2√3 - 1)+2√12= Мені не треба у калькуляторі нарахувати якісь типу "0,82934723472398" числа. Мені потрібна правильна повна відповидь з діями, типу 1+3+4=4+4=8,зрозуміло? Велике дякую, якщо ти зробив(-ла) цю роботу для мене! Потрібно повністю правильно розписати й вирахувати ці корені, сподіваюсь на тебе!

Ответы на вопрос

Отвечает Куленов-Куленов Рустам.

Ответ:

1)(2 \sqrt{3}  - 3 \sqrt{5} ) \times  \sqrt{3}  + 4 \sqrt{15}  = 6 - 3 \sqrt{15}  + 4 \sqrt{15}  = 6 +  \sqrt{15}

2)( \sqrt{13}  - 4) \times ( \sqrt{13}  + 4) =  \sqrt{13^{2} }  - 4 ^{2}  = 13 - 16 =  - 3

У другому прикладі використана формула :

(a-b)*(a+b) = a²-b²

3)(2 \sqrt{3}  - 1) + 2 \sqrt{12}  = 2 \sqrt{3}  - 1 + 2 \sqrt{4 \times 3}  = 2 \sqrt{3}  - 1  + 2 \times 2 \sqrt{3}  = 2 \sqrt{3}  - 1  + 4 \sqrt{3}  = 6 \sqrt{3}  - 1