4. Спростіть вираз і знайдіть його значення: (3a - 26)²-(2a-36)² +56², якщо а = 4,


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёв Вова.

Ответ:

(3а-26)²-(2а-36)²+56 = 9а²-156а+676-(4а²-144а+1296)+3136=9а²-156а+676-4а²+144а-1296+3136= 5а²-12а+2516=

Якщо а=4, то 5а²-12а+2516=5×4²-12×4+2516= 80-48+2516=2548