СРОЧНОООООООООООООООООООООООООООО, ДАЮ 35 БАЛЛОВ Площа прямокутника дорівнює 40 см ². Якщо одну з

його сторін збільшили на 2 см, а другу - на 1, то матимемо прямокутник із площею 60 см². Знайдіть періметр початкового прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Толкачёв Кирилл.

розкладемо на множники 2*y^2 - 18*y + 40=0

2*(y - 4)*(y - 5) = 0

y-4=0 або y-5 = 0

y=4 або y=5

x=40/4=10 або x = 40/5=8

P=10*2+4*2 = 28 або P = 8*2+5*2 = 26