^^1.чому дорівнює сума шести перших членів арифметичноï прогресії (а), якщо а,=20 i а =15?^^​


Ответы на вопрос

Отвечает Колтунова Валерия.

s =  \frac{(20 + 15)}{2 \times 6}  = 105

Відповідь:105.