Розкладіть на множники вираз і обчисліть його значення. хс²-ха², якщо х= 0,5; с= 1,57; а= 0,43​


Ответы на вопрос

Отвечает Кутявина Аня.

Ответ:

початку розкладемо вираз на множники. Використовуючи ідентичність різниці квадратів, маємо:

хс²-ха² = x(c-a)(c+a)

Тепер можемо підставити відповідні значення для х, с та а та обчислити вираз:

хс²-ха² = 0.5*(1.57-0.43)(1.57+0.43) = 0.51.14*2 = 1.14

Отже, значення виразу хс²-ха² при х=0,5, с=1,57 та а=0,43 дорівнює 1,14.