Розв'яжіть рівняння. У відповідь запишіть менший з коренів рівняння. 2x²-x-15=0


Ответы на вопрос

Отвечает Акимова Мария.

Ответ:

2x^-x-15=0

2x^+5x-6x-15=0

x×(2x+5)-3(2x+5)=0

(2x+5)×(x-3)=0

2x+5=0

x-3=0

x=-5/2

x=3