Помогите срочно! Правильні многокутники 1. Знайдіть кількість сторін правильного многокутника,

центральний кут якого дорівнює 10градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Saidova Savda.

Ответ:

36

Объяснение:

Для того, щоб знайти кількість сторін правильного многокутника з центральним кутом 10 градусів, ми можемо скористатися формулою:

n = 360 / α,

де n - кількість сторін многокутника, α - центральний кут в градусах.

Замінюємо дані у формулу:

n = 360 / 10 = 36.

Отже, кількість сторін правильного многокутника, центральний кут якого дорівнює 10 градусів, становить 36.