Дуже потрібна допомога Знайдіть координати точки М яка симетрична точці N (1; -5 ) відносно точці

K( 0 ; 3) . М( х ; у)

Ответы на вопрос

Отвечает Соколенко Юлия.

Для знаходження координат точки М, яка є симетричною до точки N відносно точки K, ми можемо скористатися формулою для знаходження симетричної точки відносно даної точки:

x = 2a - x₁

y = 2b - y₁

де (x₁, y₁) - координати точки N, (a, b) - координати точки K, а (x, y) - координати шуканої точки М.

Підставляючи відповідні значення, ми отримаємо:

x = 20 - 1 = -1

y = 23 - (-5) = 11

Отже, координати точки М дорівнюють (-1, 11).