У партії з 100 деталей 45 деталей першого сорту, 35 -другого, 16-третього і 4 деталі браковані яка

ймовірність того, що взята навмання деталь виявиться першого або другого сорту?

Ответы на вопрос

Отвечает Филипенко Артем.

Ответ:

80%

Объяснение:

Щоб знайти ймовірність того, що деталь буде першого або другого сорту, потрібно обчислити відношення кількості деталей першого та другого сорту до загальної кількості деталей в партії.

Отже, ймовірність того, що взята навмання деталь буде першого або другого сорту:

P = (кількість деталей першого сорту + кількість деталей другого сорту) / загальна кількість деталей

Підставляємо в формулу відповідні значення:

P = (45 + 35) / 100 = 80 / 100 = 0,8

Отже, ймовірність того, що взята навмання деталь виявиться першого або другого сорту, дорівнює 0,8 або 80%.