Срочно даю 40 баллов Відомо, що у середньому 60% від числа виготовлених заводом телефонних

апаратів є продукцією першого сорту. Яка ймовірність того, що у виготовленій партії виявиться: а) 6 апаратів першого сорту, якщо партія містить 10 апаратів; б) 120 апаратів першого сорту, якщо партія містить 200 апаратів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермолаева Светлана.

Ответ:

Вероятность, что аппарат первого сорта = 0,6

Вероятность, что аппарат не первого сорта = 0,4.

Вероятность, что в партии из Y аппаратов ровно X - первого сорта, равна вероятности, что ровно Х аппаратов 1 сорта и (Y-X) аппаратов не первого сорта, т.е.

P = 0.6^X*0.4^{Y-X}P=0.6X∗0.4Y−X

В первом варианте

0,4^4*0.6^6 \approx 0,00119439360,44∗0.66≈0,0011943936

во втором

0.4^80 * 0.6^120 = 3.5 * 10^5 А

Объяснение:

Імовірність, що апарат першого сорту = 0,6

Імовірність, що апарат не першого сорту = 0,4.

Імовірність, що в партії з Y апаратів рівно X - першого сорту, дорівнює ймовірності, що рівно Х апаратів 1 сорту і (Y-X) апаратів не першого сорту, тобто.

P = 0.6^X * 0.4^{Y-X}P=0.6 X≈0.4 Y-X

В першому варіанті

0,4^4 * 0.6^6 \approx 0,00119439360,44∗0.66≈0,0011943936

у другому

0.4^80 * 0.6^120 = 3.5 * 10^5 А