2. Сума двох чисел дорівнює 17, а їх різниця дорівнює 7. Знайдіть ці числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Щеголихина Даша.

Ответ:

12 та 5

Объяснение:

Позначимо два числа як x та y. За умовою задачі:

x + y = 17 (1)

x - y = 7 (2)

Розв'язавши цю систему рівнянь, ми можемо знайти значення x та y. Додавши рівняння (1) та (2), ми отримуємо:

2x = 24

x = 12

Підставивши x = 12 в рівняння (1), ми отримуємо:

12 + y = 17

y = 5

Отже, два числа є 12 та 5