У лотереї випущено 10 000 квитків і встановлено: 10 виграшів по 200 грн, 100-по 100 грн, 500 - по

25 грн і 1 000 - по 5 грн. Громадянин купив один квиток. Яка ймовірність того, що він виграє не менше ніж 25 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Канева Алина.

Ответ:

Знайти ймовірність того, що виграш складе не менше ніж 25 грн можна, віднімаючи від загальної ймовірності виграшу (який складає 1610 квитків з 10 000) ймовірність виграшу менше ніж 25 грн.

Отже, ймовірність виграшу не менше 25 грн:

P = (500 + 100 + 10) / 10 000 = 0.061

Загальна ймовірність виграшу буде:

P = 1610 / 10 000 = 0.161

Отже, ймовірність того, що громадянин виграє не менше ніж 25 грн, дорівнює 0.061.

Сподіваюсь що допоміг:)

Отвечает Субботина Мария.

Ответ:

Загальна кількість можливих варіантів, які може отримати громадянин, становить 10 000.

Щоб виграти не менше 25 грн, громадянин повинен отримати квиток, який може призвести до одного з трьох результатів: виграш 25 грн, виграш 100 грн або виграш 200 грн. Отже, загальна кількість можливих випадків, коли громадянин виграє не менше 25 грн, дорівнює:

500 + 100 + 10 = 610

Отже, ймовірність того, що громадянин виграє не менше 25 грн, дорівнює:

610/10000 = 0,061 = 6,1%

Отже, ймовірність того, що громадянин виграє не менше 25 грн, становить 6,1%.