Школяр вибирає номер запитання вікторини, яка складається із 12 математичних завдань, 10

географічних, 18-біологічних. Яка ймовірність того, що обране навмання запитання не стосуватиметься математики

Ответы на вопрос

Отвечает Тиханова Милена.

Ответ:

Загальна кількість запитань в вікторині: 12 (математичних) + 10 (географічних) + 18 (біологічних) = 40.

Імовірність обрати математичне запитання: 12/40.

Отже, ймовірність обрати запитання, яке не стосується математики, дорівнює 1 - 12/40 = 28/40 або 7/10, тобто 70%.

Отвечает Мустафин Вадим.

P = (10 + 18) / 40 = 0.7 або 70%.

Отже, ймовірність того, що обране навмання запитання не стосуватиметься математики, складає 70%.