Розв'яжіть систему рівнянь способом додавання 3x-y=17 2x -3y=-7​


Ответы на вопрос

Отвечает Домантович Вика.

Ответ:

-у=17-3х => 2х+3(17-3х)=-7

2х+51-9х=-7

-7х=-58

х=8 2/7