6*. Розв'язати систему рiвнянь: x+y+X=V=6, 2 3 x+y_x-y=6. 3 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Дина.

Ответ:

Для початку, перепишемо систему рівнянь у більш зручному форматі:

1. x + y + X = 6

2. 3x + y_x - y = 6

Зверніть увагу, що друге рівняння містить дробовий знак. Переконаємось, що ви правильно передали його.

Завдання полягає в розв'язанні цієї системи рівнянь. Для цього можна застосувати різні методи, такі як метод підстановки, метод елімінації, або метод Крамера. У цьому випадку найзручнішим методом є метод елімінації, оскільки перше рівняння містить суму змінних, а друге - різницю.

Давайте спробуємо використати метод елімінації для вирішення системи рівнянь:

1. x + y + X = 6

2. 3x + y - x - y = 6

Звідси випливає:

1. x + y + X = 6

2. 2x = 6

Розділимо друге рівняння на 2:

x = 3

Тепер підставимо значення x у перше рівняння:

3 + y + X = 6

Звідси випливає:

y + X = 3

На жаль, у нас є ще одна невідома змінна X, і нам потрібна додаткова інформація, щоб визначити її значення.

Отже, ми можемо знайти значення x (x = 3), але не можемо визначити значення y або X без додаткової інформації.