ДАЮ 35 БАЛІВ Оберіть правильний варіант рівності !всі дроби степені!Люди напишіть з поясненнями і

прошу без спама​

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Лёша.

3 {}^{ \frac{1}{2} }  =  \sqrt{3}  \\ 3 {}^{ \frac{1}{3} }  =  \sqrt[3]{3}  \\  {3}^{2}  = 3 \times 3 = 9 \\ 2 {}^{ \frac{1}{3} }  =  \sqrt[3]{2}

Ответ: 1)