Укажіть розв'язок рівняння 2х-5у=19


Ответы на вопрос

Отвечает Талжанова Алина.
Щоб знайти розв'язок рівняння 2х - 5у = 19, необхідно знайти значення змінних x та y, що задовольняють даному рівнянню одночасно.

Можна розв'язати це рівняння за допомогою методу заміни, діливши обидві сторони на 2, щоб отримати вираз для x:

2x - 5y = 19

2x = 5y + 19

x = (5/2)y + 19/2

Тепер можна підставити будь-яке значення змінної y, щоб знайти відповідне значення змінної x, яке задовольнятиме рівняння. Наприклад, при y = 0:

x = (5/2)(0) + 19/2 = 19/2

Отже, одним з розв'язків цього рівняння є (x, y) = (19/2, 0).

Можна також знайти інший розв'язок, підставивши інше значення змінної y. Наприклад, при y = 2:

x = (5/2)(2) + 19/2 = 24/2 = 12

Отже, ще одним розв'язком є (x, y) = (12, 2).