При якому значенні в система 4х+ву=10 2х-3у=5 має безліч розв*язків


Ответы на вопрос

Отвечает Kushnirenko Stanislav.

Ответ:Для того, щоб система 4х + ву = 10 та 2х - 3у = 5 мала безліч розв'язків, рядок з коефіцієнтами системи повинен бути лінійно залежним. Щоб перевірити це, можна розглянути відношення між коефіцієнтами різних змінних.

Для першої рівнянням, коефіцієнти x та у дорівнюють 4 та відповідно в. Для другого рівняння, коефіцієнти x та y дорівнюють 2 та -3 відповідно.

Тепер порівняємо відношення коефіцієнтів x та y в обох рівняннях:

 • 4/2 = -2

 • в/(-3) = (-10/3)/(-3) = 10/9

Оскільки вони не співпадають, то рівняння не мають безлічі розв'язків. Тому, немає такого значення, при якому ця система має безліч розв'язків.

Объяснение:

Отвечает Лесничий Рома.

Відповідь:     при   b = - 6 .

Пояснення:

 Система даних лінійних рівнянь матиме безліч розв'язків , якщо

  коефіцієнти при відповідних змінних і вільні члени пропорційні .

  Маємо :     4/2 = b/(- 3 ) = 10/5 .  Звідси b = - 6 .